Aktuálny čas je Ned 8.9.2024 03:20:07

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Aplikace pro filmové fanoušky

Aplikace pro filmové fanoušky

Poslaťod mounmovies » Pon 1.7.2024 22:12:39 quicklink

Zdravím,
jsem velký fanoušek filmů a sběratel filmových disků. Stejně tak i moje přítelkyně a tak jsme vytvořili aplikaci Moun Movies (http://www.mounmovies.com). Je to náš koníček a děláme to zadarmo a bez reklam, protože nás to baví. Postupem času přidáváme různé funkce a nedávno jsme přidali funkci dabingů. Zatím postupně přidáváme dabingy české, ale systém je připraven i na slovenské dabingy. Narazil jsem na toto fórum a tak bych rád nabídnul i tuto možnost, byl by o ni zájem?

Případně nemáte data v jiné formě než jenom na tomto fóru, že by se lépe zpracovávali? Jinak máme script, který dokáže i data z diskuzního fóra dostat do aplikace, ale musíme to dělat po jednom filmu. Zkusil jsem to pro tento film: https://app.mounmovies.com/movie/9870 bohužel dabingy jsou vidět až po registraci, protože aplikace nedokáže rozeznat zemi. Až po zvolení země (Slovensko) bude vidět dabing z tohoto fóra. Po zvolení země Česká republika se objeví dokonce dva dabingy a je jich tam více u různých filmů. Na herce (dabéry) je možné klikat a pak uvidíte všechny filmy, co daboval.

Tady ukázka toho, jak to vypadá u českých filmů:
mounmovies.png
mounmovies
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 1.7.2024 21:55:29

Re: Aplikace pro filmové fanoušky

Poslaťod Piri » Pon 1.7.2024 23:18:50 quicklink

Momentalne nemame zaujem. Mne sa to osobne nepaci. Dabingove obsadenia sa daju robit roky uz na FDB. Ani tam sme nic nedavali. Ak niekto nieco chce sam dobrovolne pridavat ako fanusik, nech sa paci, nikto mu branit nebude :D

Kazde forum phpbb ma svoje data ulozene v databaze. Vyexportovat to podla poziadaviek je to najmenej. Ale my urcite jej obsah nebudeme poskytovat nikomu mimo nas.

My potrebujeme svoju vlastnu databazu nieco ako je CSFD. To je nas ciel. Zial na to nebolo dostatok casu ani chuti to spravit. Ale na papieri to je.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 617
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Aplikace pro filmové fanoušky

Poslaťod mounmovies » Uto 2.7.2024 08:35:30 quicklink

Děkuji za odpověď. O FDB vím, ale oni to také zpracovávají nějak ručně a opisují to většinou z diskuzního fóra, jestli jsem to dobře pochopil. Naše aplikace je ovšem něco jiného, mělo by to být vše kolem filmu na jednom místě. Hlavní jsou samozřejmě filmové disky, ale postupem času zjišťujeme, že film na disku vůbec není, pak by tam měly být informace, kde film legálně najít a přehrát. Také časem bychom chtěli, kde se film hraje zrovna v kinech. No a dabingy, ty jsme roky hledali právě na českém dabingforu, ale to je i dost pomalé. Tak jsme si řekli, proč je tam také nemít. Dále i filmová místa plánujeme.

Abych uvedl věc na pravou míru. Nechtěli jsme data jen tak zadarmo. Bohužel finanční odměnu nabídnout nemůžeme, protože aplikace nic nevydělává, ale byli bychom ochotni přidat logo/odkaz ke každému dabingu. Případně i nějaká propagace na webu a sociálních sítích. Ale samozřejmě respektujeme Vaše rozhodnutí a data si tedy budeme postupně přidávat sami.
mounmovies
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 1.7.2024 21:55:29


Späť na Otázky a odpovede

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.