Aktuálny čas je Ned 8.9.2024 03:15:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pobrežná hliadka / Baywatch

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod davidosik » Pon 26.2.2018 18:19:37 quicklink

Chýba téma k pilotnému filmu Baywatch- panika na móle v Malibu, ktorá mala premiéru 2.1. 1993 na STV1 (Réžia sk znenia E.Balgová-Harantová)
davidosik
300+
 
Príspevky: 348
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod Mariuss » Sob 18.5.2024 11:59:05 quicklink

Pridaný dátum premiéry a rok výroby dabingu k III. sérií. Dá sa to teda označiť aj ako dátum premiéry dabingu Markízy.

Ak ma zrak neklamal, tak prvé dve série predtým Markíza nevysielala, a začala až touto 3. v poradí.

EDIT: Pridaný dátum premiéry a rok výroby dabingu k IV. sérií.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1468
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod forneus1 » Štv 27.6.2024 15:00:46 quicklink

Mariuss píše:Ak ma zrak neklamal, tak prvé dve série predtým Markíza nevysielala, a začala až touto 3. v poradí.


Ani ich uz neodvysiela...

https://mediaboom.sk/pozname-televizny- ... ta-reklamy

Spomedzi nich je zaujímavosťou vysielanie Pobrežnej hliadky.

Diváci sa totižto opäť nedočkajú úvodných dvoch sezón, keď televízia nebude legendárny Baywatch vysielať od jeho úplného začiatku ešte z roku 1989. Pobrežnú hliadku odštartuje až od 3. série z roku 1992.

Nie je náhodou, že práve od tejto série pôvodné vysielanie seriálu na Slovensku prevzala po vtedajšej STV Markíza, ktorá následne pripravovala dabing vo vlastnej réžii.

Zároveň od 3. série do deja vstúpila Pamela Anderson, rovno v jej prvej časti. Nástup do Pobrežnej hliadky bol zlomovým momentom v jej televíznej kariére.


Strasna hanba. Kazdopadne obnovena premiera Baywatchu od tretej serie zacina v pondelok 15. jula na Markiza Klasik.
Súčasná zostava: VHS/DVD Daewoo SD-7500E, VHS Aiwa FX5200, VHS Sony SLV-E170, VHS Panasonic NV-SD407, DVD rekordér Panasonic DMR-EX83
Obrázok užívateľa
forneus1
100+
 
Príspevky: 281
Registrovaný: Sob 5.1.2019 00:30:07

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod dementus996 » Pon 8.7.2024 17:09:45 quicklink

forneus1 píše:
Mariuss píše:Ak ma zrak neklamal, tak prvé dve série predtým Markíza nevysielala, a začala až touto 3. v poradí.


Ani ich uz neodvysiela...

https://mediaboom.sk/pozname-televizny- ... ta-reklamy

Spomedzi nich je zaujímavosťou vysielanie Pobrežnej hliadky.

Diváci sa totižto opäť nedočkajú úvodných dvoch sezón, keď televízia nebude legendárny Baywatch vysielať od jeho úplného začiatku ešte z roku 1989. Pobrežnú hliadku odštartuje až od 3. série z roku 1992.

Nie je náhodou, že práve od tejto série pôvodné vysielanie seriálu na Slovensku prevzala po vtedajšej STV Markíza, ktorá následne pripravovala dabing vo vlastnej réžii.

Zároveň od 3. série do deja vstúpila Pamela Anderson, rovno v jej prvej časti. Nástup do Pobrežnej hliadky bol zlomovým momentom v jej televíznej kariére.


Strasna hanba. Kazdopadne obnovena premiera Baywatchu od tretej serie zacina v pondelok 15. jula na Markiza Klasik.

A ja to ešte navrch potvrdzujem. Na VOYO už, bohužiaľ, dostupné prvé dve epizódy tretej série. Takže prvá a druhá séria je navždy stratená, ak teda nová stanica STAR nepríde aj s novým obnoveným programom.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 1041
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod 2327 » Pon 22.7.2024 14:46:44 quicklink

Tento seriál vysielala aj TV JOJ v roku 2014 a podľa upútaviek na YT s týmto dabingom. Upútavky tam sú len na 3. a 4. sériu. Žeby prvé 2 série vynechala, tak, ako teraz Markíza a pokračovala od tretej s týmto dabingom od Markízy alebo len upútavky nastrihali s týmto dabingom (ako aj Sám doma a iné) a seriál vysielali po česky?
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1130
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod kiko1101 » Pon 22.7.2024 15:10:26 quicklink

2327 píše:Žeby prvé 2 série vynechala, tak, ako teraz Markíza a pokračovala od tretej s týmto dabingom od Markízy alebo len upútavky nastrihali s týmto dabingom (ako aj Sám doma a iné) a seriál vysielali po česky?

spomínam si, že aj JOJka vysielala 3. a 4. sériu s týmto dabingom.
kiko1101
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Uto 9.7.2019 13:48:40
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod davidosik » Uto 23.7.2024 16:06:05 quicklink

Mňa by zaujímalo, či tu niekto z prítomných vie potvrdiť alebo vyvrátiť informáciu jedného užívateľa Facebooku , ktorý tvrdí, že SK dabing k Baywatch I.+II. z STV už nie je a vraj to potvrdila sama Markíza. Osobne som takúto informáciu nikde na internete nenašiel, ale budem rád, ak mi to niekto taký zdroj predloží.
davidosik
300+
 
Príspevky: 348
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod Mariuss » Uto 23.7.2024 22:14:51 quicklink

davidosik píše:Mňa by zaujímalo, či tu niekto z prítomných vie potvrdiť alebo vyvrátiť informáciu jedného užívateľa Facebooku , ktorý tvrdí, že SK dabing k Baywatch I.+II. z STV už nie je a vraj to potvrdila sama Markíza. Osobne som takúto informáciu nikde na internete nenašiel, ale budem rád, ak mi to niekto taký zdroj predloží.


Admin stránky "Markíza Klasik" to v odpovedi napísal jednému z pýtajúcich sa. Vraj zhanali dabing prvych dvoch serii u STVR, ale že im v odpovedi prišlo, že ho STVR nema. Už tu odpoved ale nikde nevidim...

Trebalo by STVčku na FB začat (verejne) bombardovat otazkami, čo sa stalo s dabingom k tym dvom seriam, resp. prečo sa s Markizou nedohodli na zapožičani tohto, ale aj inych dabingov. Možno pod natlakom z STV konečne dostaneme nejake odpovede. Teraz je ten spravny čas. Ja som im už pisal.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1468
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod davidosik » Str 24.7.2024 22:10:39 quicklink

Mariuss píše:Admin stránky "Markíza Klasik" to v odpovedi napísal jednému z pýtajúcich sa. Vraj zhanali dabing prvych dvoch serii u STVR, ale že im v odpovedi prišlo, že ho STVR nema. Už tu odpoved ale nikde nevidim...

Trebalo by STVčku na FB začat (verejne) bombardovat otazkami, čo sa stalo s dabingom k tym dvom seriam, resp. prečo sa s Markizou nedohodli na zapožičani tohto, ale aj inych dabingov. Možno pod natlakom z STV konečne dostaneme nejake odpovede. Teraz je ten spravny čas. Ja som im už pisal.


Ďakujem, skúsim :)
davidosik
300+
 
Príspevky: 348
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Pobrežná hliadka / Baywatch

Poslaťod Mark » Str 21.8.2024 20:30:05 quicklink

davidosik píše:
Mňa by zaujímalo, či tu niekto z prítomných vie potvrdiť alebo vyvrátiť informáciu jedného užívateľa Facebooku , ktorý tvrdí, že SK dabing k Baywatch I.+II. z STV už nie je a vraj to potvrdila sama Markíza. Osobne som takúto informáciu nikde na internete nenašiel, ale budem rád, ak mi to niekto taký zdroj predloží.


Tady posílám odkaz na fb Markíza Klasik jako důkaz - https://www.facebook.com/watch/?v=7595336943911636 Admin tohoto fb tady vážně potvrdil, že STV dabing k 1. a 2.sérii nezachovala, je to od STV obrovsky sprosté a trapné, nemám slov. :roll: Odepsala už STV někomu a vyjádřila se k tomu?
Obrázok užívateľa
Mark
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon 21.10.2013 16:59:54

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.