Aktuálny čas je Ned 8.9.2024 04:12:40

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ja, zloduch 4 / Despicable Me 4

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Ja, zloduch 4 / Despicable Me 4

Poslaťod AdriAdo » Štv 9.5.2024 19:29:21 quicklink

poster-.jpg
Info: IMDB | ČSFD | VIDEO

V slovenskom znení: Ján Gallovič - Steve Carell (Gru), Lenka Košická - Kristen Wiig (Lucy), Peter Krajčovič - Pierre Coffin (Mimoni), Ján Koleník - Will Ferrell (Maxime), Peter Šimun (Riaditeľka Übelschlechtová), Zuzana Fialová - Sofía Vergara (Valentina), Henrieta Jančišinová - Miranda Cosgrove (Margo), Bianka Bucková - Dana Gaier (Edith), Thalia Král - Madison Polan (Agnes), Michaela Hanudelová - Joey King (Poppy), Peter Makranský - Stephen Colbert (Perry), Barbora Švidraňová - Chloe Fineman (Patsy), Jozef Šimonovič - Steve Coogan (Silas), Ján Greššo (Dr. Nefario), Zuzana Kyzeková (Melora), Juraj Bača (Sensei), Miroslav Trnavský (Karl), Peter Marcin (Predávač), Andrea Karnasová (Verna), Jarko Krajčír (Gru Jr.).

Spev: Petra Gažíková-Lángová, Andrej Anderko, Tomáš Krištof, Michal Paulovský, Dominik Štefanička, Marek Paulovič, Andrea Mániková, Dominika Havranová, Adam Fecko, Sára Martináková.

Produkcia: Juraj Martinák, Anna Kompasová
Asistentka produkcie: Adriena Poláková
Asistent réžie: Daniel Dzugas
ADR: Patrik Pál, Marián Štubňa
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Mix: Deluxe London
Vyrobila: Spoločnosť Dimas

Predpremiéry v kinách: 24.06.2024 | Premiéra v kinách: 04.07.2024

Súvisí s:
Ja, zloduch, Ja, zloduch 2, Ja, zloduch 3, Mimoni, Mimoni 2: Zloduch prichádza
AdriAdo
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pia 17.11.2023 21:44:50

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.
cron